SELAMAT DATANG KE LAMAN WEB PACSU
23/12/2014 08:46:52 AM
HUBUNGI KAMI

KESATUAN KAKITANGAN PERKHIDMATAN TADBIR DAN AWAM
PASUKAN POLIS, SEMENANJUNG MALAYSIA
(POLICE ADMINISTRATIVE AND CIVILIAN STAFF UNION)

No. 94A, Lorong Ma'arof,
Bangsar Park,
59000 Kuala Lumpur.

TEL : 03 - 2282 6190
FAX : 03 - 2284 5639
EMAIL : admin@pacsu.com.my / pacsu_bangsar@yahoo.com


PEGAWAI KANAN

Mahamad Bin Bahrum
Presiden
Ketua Penolong Pengarah E7(M)
Unit Scanner     
Cawangan Khas               
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat : 03-2266 5621
H/P: 012-218 2058
Fax : 03-2266 5600
Email: mahamad@pacsu.com.my

Anuar bin Mamat
Timbalan Presiden
Komander
Pasukan Gerakan Udara
Pangkalan Semenanjung
Jalan Lapangan Terbang Lama
50460 Sungai Besi, Kuala Lumpur
(Ketua Bahagian Kepolisan Am)

 

Pejabat: 03-9232 2222
H/P: 013-634 0386 / 017-322 1227
Fax: 03-2148 0857 / 03-2142 7015
Email: anuar@pacsu.com.my 

Mohd Zaki bin Mahmood
Naib Presiden
Komander
Bahagian Agama & Kaunseling [BAKA]
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak
54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2068
H/P: 017-251 1973 / 019-325 7686
Fax: 03-2694 7950
Email: mohd.zaki@pacsu.com.my

Mohd Fadli Bin Mohd Noor
Setiausaha Agung
(Perancangan Strategik/Inspektorat)
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2616 3923 / 3899
H/P: 016-327 6711 / 011-2343 6708
Fax: 03-2616 3700 / 03-2616 3920
Email: mohd.fadli@pacsu.com.my

Mohd Azli bin Suhaimi
Timbalan Setiausaha Agung
Ketua Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 6297
H/P: 017-669 5112 / 017-684 1164
Fax: 03-2142 0639 / 03-2148 8472
Email: mohd.azli@pacsu.com.my

Raja Hazlan Bin Raja Hussin
Bendahari Agung
Ketua Penolong Pengarah D1
Cawangan D1, Jabatan Siasatan Jenayah
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2266 6025
H/P: 019-231 5847
Fax: 03-2273 3832
Email: raja.hazlan@pacsu.com.my

Rohaizad bin Khalil
Pegawai Pelajaran
Unit Pegawai Awam
Cawangan Perjawatan
Jabatan Pengurusan
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2266 8217
H/P: 012-344 1284
Fax: 03-2272 1626
Email: rohaizad@pacsu.com.my

 
KUALA LUMPUR
 
Muhammad Najib bin Ishak
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik, Tingkat 13
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur
 

 

 

 

Pejabat: 03-2146 6129
H/P: 013-322 5400 / 011-2709 2922
Fax : 03-2143 2618 / 2141 0787
Email: najib@pacsu.com.my

Nadiya binti Mohd Saleh
Setiausaha
Tingkat 7, Bahagian Perkhidmatan
(Bangunan Baru)
Ibu Pejabat Polis Kontijen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur
 

 

Pejabat: 03-2146 6205
H/P: 012-285 0783
Fax: 03-2141 0787
Email: nadiya@pacsu.com.my

Muhammad Hafizi bin Kamis
Bendahari
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik, Tingkat 13
Ibu Pejabat Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 
H/P: 018-244 6434
Fax: 03-2141 0787
Email: hafizi@pacsu.com.my

BUKIT AMAN

Isnaini binti Mustafa
Pengerusi
Pasukan Gerakan Udara
Jabatan KDN/KA
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur
 

 

 

Pejabat: 03-2266 3481 / 3418
H/P: 017-598 4763
Fax : 03- 2272 3023
Email: isnaini@pacsu.com.my

Zunaidah binti Abdul Raseh
Setiausaha
Unit Pengawai Diwartakan
Cawangan Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur
 

 

Pejabat: 03-2266 8293
H/P: 011-1578 7410
Fax: 03-22725882
Email: zunaidah@pacsu.com.my


Bendahari
 

 

Pejabat: 
H/P: 
Fax: 
Email:

PULAPOL

Saifu Zaman bin Yusof
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak
54100 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat: 03-2688 2076
H/P: 019-653 0168
Fax : 03-2693 7486
Email: saiful.zaman@pacsu.com.my

Rosli bin Daud
Setiausaha
Unit Pendaftaran
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak
54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2151
H/P: 013-660 3980
Fax: 03-2694 7950
Email: rosli@pacsu.com.my

Zuliana binti Kamaruddin
Bendahari
Cawangan Kewangan
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak
54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2078
H/P: 019-227 1206
Fax: 03-2694 7950
Email: zuliana@pacsu.com.my

SELANGOR

Noor Azhar Bin Zainuddin
Pengerusi
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
40912 Shah Alam, Selangor

 

 

Pejabat: 03-5514 6420
H/P: 012-695 1739
Fax : 03- 5514 6442
Email: azhar@pacsu.com.my

Norhaidah Binti Hassan
Setiausaha
Ketua Polis Selangor
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
40912 Shah Alam, Selangor
 

 

Pejabat: 03-5514 6420
H/P: 012-374 8449
Fax: 03-5514 6442
Email: norhaidah@pacsu.com.my

Nazahiyah Binti Nor Kamal
Bendahari
Ketua Polis Selangor
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Kontinjen
40912 Shah Alam, Selangor

 

Pejabat: 03-5514 6420
H/P: 019-220 2337
Fax: 03-5514 6442
Email: nazahiyah@pacsu.com.my

PERAK

Nafishah Binti Shuib
Pengerusi
Bahagian Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
30000 Ipoh, Perak

 

 

Pejabat: 05-245 1060
H/P: 013-530 6434
Fax : 05-242 6485
Email: nafishah@pacsu.com.my

Nur Fauzanna Binti Baharuddin
Setiausaha
Ketua Jabatan Pengurusan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-245 1009
H/P: 013-443 9476
Fax: 05-253 9230
Email: fauzanna@pacsu.com.my

Rohaniah Binti Razali
Bendahari
Ketua Bahagian Logistik
Bahagian Logistik
Ibu Pejabat Polis Daerah Ipoh
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-245 1500
H/P: 012-462 6718
Fax: 05-242 3095
Email: rohaniah@pacsu.com.my

KEDAH

Wahid Bin Husin, BKM
Pengerusi
Cawangan Bekalan
Ibu Pejabat Polis Daerah
05000 Kota Setar
Alor Setar, Kedah
 

 

Pejabat: 04-732 1222
H/P: 019-551 5200
Fax: 04-734 7499
Email: wahid@pacsu.com.my

Muhamad Sukri Bin Mat Hassan
Setiausaha
Cawangan Pembangunan
Tingkat 7, Jabatan Logistik
Jalan Stadium
05560 Alor Setar, Kedah
 

 

Pejabat: 04-774 1299
H/P: 012-559 9937
Fax: 04-732 7554
Email: sukri@pacsu.com.my

Mazidah Binti Ahmad
Bendahari
Ketua Cawangan Khas
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Stadium
05560 Alor Setar, Kedah

 

Pejabat: 04-774 1386
H/P: 012-494 8564
Fax: 04-731 2731
Email: mazidah@pacsu.com.my

PULAU PINANG

Abu Bakar bin Abd. Wahab
Pengerusi
Bahagian Siasatan Jenayah
Ibu Pejabat Polis Daerah
Seberang Prai Selatan
14240 Sungai Jawi
Pulau Pinang
 

 

 

Pejabat: 04-585 8222
H/P: 019-451 6866
Fax: 04-582 0787
Email: abu.bakar@pacsu.com.my

Ahmad Fauzi bin Abu Bakar
Setiausaha
Bahagian Bangunan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Pinang 10760 Pulau Pinang

 

Pejabat: 04-222 1560
H/P: 013-4149700
Fax: 04-222 1570
Email: fauzi@pacsu.com.my

Sawari Sofia binti A. Rahman
Bendahari
Unit Gaji
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Penang
10760 Pulau Pinang

 

Pejabat: 04-222 1545
H/P: 019-386 5112
Fax: 04-222 1570
Email: sawari@pacsu.com.my

PERLIS

Narisah Binti Abas, PJB
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

 

Pejabat: 04-908 2280
H/P: 013-442 1957
Fax: 04-908 2281 / 976 1330
Email: narisah@pacsu.com.my

Nur Siti Aishah Binti Azmi
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

Pejabat: 04-908 2280
H/P: 012-465 4962
Fax: 04-908 2281 / 976 1330
Email: aishah@pacsu.com.my

Nor Munaliza Binti Abidin
Bendahari
Jabatan Siasatan Jenayah Narkotik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

Pejabat: 04-978 2385
H/P: 013-423 1354
Fax: 04-976 1330 
Email: munaliza@pacsu.com.my

NEGERI SEMBILAN

Zaini Bin Haji Marawi
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Ibu Pejabat Polis Daerah
70300 Seremban, Negeri Sembilan

 

 
Pejabat: 06-603 3386
H/P: 019-263 5751
Fax: 06-601 2624
Email: zaini@pacsu.com.my

Marinee Binti Mohamad
Setiausaha
Cawangan Perkhidmatan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Cambell
70710 Seremban, Negeri Sembilan

 

Pejabat: 06-768 2216
H/P: 019-333 9108
Fax: 06-762 3506
Email: marinee@pacsu.com.my

Firdaus Bin Ahmad Fadzil
Bendahari
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
Jalan Cambell
70710 Seremban, Negeri Sembilan
 
 
Pejabat: 06-768 2495
H/P: 012-546 5551
Fax: 06-768 2476 / 762 3506
Email: firdaus@pacsu.com.my

MELAKA

Rozali Bin Md Nor
Pengerusi
Bahagian Pentadbiran
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama
Hang Tuah Jaya
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

 

Pejabat: 06-285 4113
H/P: 013-630 5712
Fax: 06-281 8195
Email: rozali@pacsu.com.my

Rosnah Binti Mansor
Setiausaha
Cawangan Bekalan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama, Hang Tuah Jaya
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

Pejabat: 06-285 4246
H/P: 010-780 5127
Fax: 06-285 4245
Email: rosnah@pacsu.com.my

Siti Hanum Binti Jalaludin
Bendahari
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

Pejabat: 06-285 4208
H/P: 019-700 7902
Fax: 06-285 4124
Email: siti.hanum@pacsu.com.my

JOHOR

Endon Binti Abdullah
Pengerusi
Bahagian Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Tebrau
80990 Johor Bahru, Johor

 

 

Pejabat: 07-225 4548
H/P: 013-738 5616
Fax: 07-223 9607
Email: endon@pacsu.com.my

Hasniyanti Binti Mohamed
Setiausaha
Unit Tuntutan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Tebrau
80990 Johor Bahru, Johor

 

Pejabat: 07-225 4504
H/P: 017-717 0577
Fax: 07-223 9607
Email: hasniyanti@pacsu.com.my

Norlela Binti Mohd. Noor
Bendahari
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Tebrau
80990 Johor Bahru, Johor
 

 

Pejabat: 07-225 4640
H/P: 016-761 8849
Fax: 07-223 9607
Email: norlela@pacsu.com.my

PAHANG

Musa Bin Haji Atan, PPN, PKT
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Jabatan Siasatan Jenayah Komersil
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
25990 Kuantan, Pahang

 

 

Pejabat: 09-505 2265/592 2265
H/P: 013-932 1127
Fax: 09-505 2106
Email: musa@pacsu.com.my

Norlelar Binti Abdul Malek
Setiausaha
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Gambut
25990 Kuantan, Pahang

 

Pejabat: 09-505 2109
H/P: 019-986 5422
Fax: 09-505 2110
Email: norlelar@pacsu.com.my

Rahani Binti Yunus
Bendahari
Cawangan Pentadbiran
Ibu Pejabat Polis Daerah
Jalan Mahkota
25990 Kuantan, Pahang

 

Pejabat: 09-565 2006
H/P: 013-986 5440
Fax: 09-513 0454
Email: rahani@pacsu.com.my

TERENGGANU

Abd Halim Bin Che Ibrahim
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

 

Pejabat: 09-635 4772
H/P: 019-965 3141
Fax: 09-635 4898
Email: abd.halim@pacsu.com.my

Sabri Bin Awang
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

Pejabat: 09-635 4820
H/P: 019-225 7807
Fax: 09-635 4965
Email: sabri@pacsu.com.my

Mohd Hayazim Bin Mahamad
Bendahari
Unit BAKA
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

Pejabat: 09-635 4929
H/P: 019-919 0146
Fax: 09-622 6941
Email: hayazim@pacsu.com.my

KELANTAN

Che Harun Bin Che Hamid
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Bayam
15990 Kota Bharu, Kelantan

 

 

Pejabat: 09-745 5562
H/P: 013-933 8356
Fax: 09-745 5680
Email: che.harun@pacsu.com.my

Azrul Fahmy Bin Annuar
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Narkotik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Bayam
15990 Kota Bharu, Kelantan

 

Pejabat: 09-745 5658
H/P: 014-515 0037
Fax: 09-748 7364
Email: azrul@pacsu.com.my

Noor Rudin Bin Mohd Noor
Bendahari
Cawangan Logistik
Ibu Pejabat Polis Daerah
Pengkalan Chepa
16100 Kota Bahru, Kelantan
 
 
Pejabat: 09-7752 200/353
H/P: 012-985 1697
Fax: 09-774 4022
Email: rudin@pacsu.com.my

 

SABAH

Sapariah Binti Sinin
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
88560 Kota Kinabalu, Sabah

 

 

 

 H/P: 016-822 9835

 

SARAWAK

Sapawi Bin Hj. Hamdan
Pengerusi

 

 

Pejabat: 08-227 4189
H/P: 013-824 4585
Fax: 08-224 1815