SELAMAT DATANG KE LAMAN WEB PACSU
06/07/2015 05:03:08 AM
HUBUNGI KAMI

KESATUAN KAKITANGAN PERKHIDMATAN TADBIR DAN AWAM
PASUKAN POLIS, SEMENANJUNG MALAYSIA
(POLICE ADMINISTRATIVE AND CIVILIAN STAFF UNION)

No. 94A, Lorong Ma''arof,
Bangsar Park,
59000 Kuala Lumpur.

TEL : 03 - 2282 6190
FAX : 03 - 2284 5619
EMAIL : admin@pacsu.com.my / pacsu_bangsar@yahoo.com


PEGAWAI KANAN

Mahamad bin Bahrum
Presiden
Unit Scanner
Cawangan Khas E7(M)
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat : 03-2266 5621
H/P: 012-2182 058
Fax : 03-2266 5600
Email: mahamad@pacsu.com.my

Anuar bin Mamat
Timbalan Presiden
Pejabat Pentadbiran
Pasukan Gerakan Udara,
Pangkalan Semenanjung,
Jalan Lapangan Terbang Lama,
50460 Sungai Besi,
Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-9232 2222
H/P: 013-6340 386 / 017-3221 227
Fax: 03-2148 0857
Email: anuar@pacsu.com.my

Mohd Zaki Bin Mahmood
Naib Presiden
Cawangan Integriti dan Pematuhan Standard
Pusat Latihan Polis,
Jalan Sultan Yahya Petra,
(Jalan Semarak),
54100 Kuala Lunmpur.

 

Pejabat: 03-2688 2068
H/P: 017-2511 973 / 019-3257 686
Fax: 03-2694 7590
Email: mohd.zaki@pacsu.com.my

Mohd Fadli Bin Mohd Noor
Setiausaha Agung
Unit Pembiayaan, Caw. Pentadbiran
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2266 8029
H/P: 016-3276 711
Fax: 03-2694 7950
Email: mohd.fadli@pacsu.com.my

Mohd Azli Bin Suhaimi
Timbalan Setiausaha
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2146 6297
H/P: 017-669 5112
Fax: 03-2142 0639
Email: mohd.azli@pacsu.com.my

Raja Hazlan Bin Raja Hussin
Bendahari Agung
Cawangan D1 Jabatan Siasatan Jenayah
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2266 6025
H/P: 019-2315 847
Fax: 03-2273 3832
Email: raja.hazlan@pacsu.com.my

Rohaizad bin Khalil
Pegawai Pelajaran
Unit Pegawai Awam,
Cawangan Perjawatan,
Jabatan Pengurusan,
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman,
50560 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2266 8218
H/P: 012-3441 284
Fax: 03-2272 1626
Email: rohaizad@rmp.gov.my

 

KUALA LUMPUR

Muhammad Najib bin Ishak
Pengerusi
Balai Polis UTC,
Basement UTC Pudu Sentral,
Jalan Pudu,
56100 Kuala Lumpur.

 

 

 

Pejabat: 03-2020 5626
H/P: 013-3225 400 / 011-2709 2922
Fax : 03-2143 2618
Email: najib@pacsu.com.my

Sufi bin Amam
Setiausaha
Cawangan Pentadbiran,
Jabatan Pengurusan,
Ibu Pejabat Polis Kontijen,
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 6125
H/P: 012-2225 343
Fax: 03-2146 6111
Email: sufi_amam@rmp.gov.my

Muhammad Hafizi bin Kamis
Bendahari
Cawangan Kewangan, Jabatan Logistik
Tingkat 13, Ibu Pejabat Kontinjen Kuala Lumpur
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 6240
H/P: 018-2445 343
Fax: 03-2143 2618
Email: hafizi@pacsu.com.my

BUKIT AMAN

Isnaini binti Mustafa
Pengerusi
Bahagian Kepolisan Am
Pasukan Gerakan Udara,
Jabatan KDN/KA,
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman, 50560 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat: 03-2266 3481
H/P: 017-5984 763
Fax : 03-2272 3023
Email: isnaini@pacsu.com.my

Zunaidah binti Abdul Raseh
Setiausaha
Unit Pegawai Diwartakan,
Cawangan Perjawatan,
Jabatan Pengurusan,
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman,
50560 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2266 8293
H/P: 011-1578 7410
Fax: 03-2272 5882
Email: zunaidah@pacsu.com.my

Jalila binti Wahidin
Bendahari
Cawangan D2,
Jabatan Siasatan Jenayah,
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman,
50560 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2266 6047
H/P: 012-2303 387
Fax: 03-2078 0707
Email: jalila@pacsu.com.my

PULAPOL

Saifu Zaman bin Yusof
Pengerusi
Cawangan Kewangan,
Pusat Latihan Polis,
Jalan Semarak,
54100 Kuala Lumpur.

 

 

Pejabat: 03-2688 2076
H/P: 019-6530 168
Fax : 03-2693 7486
Email: saiful.zaman@pacsu.com.my

Rosli bin Daud
Setiausaha
Unit Pendaftaran,
Pusat Latihan Polis,
Jalan Semarak,
54100 Kuala Lumpur.

 

Pejabat: 03-2688 2151
H/P: 012-6603 980
Fax: 03-2694 7950
Email: rosli@pacsu.com.my

Norazaliah Binti Abdullatif
Bendahari
Cawangan Sekolah
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak, 54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2074
H/P: 013-664 9610
Fax: 03-2695 7959
Email: norazaliah@pacsu.com.my

SELANGOR

Haji Noor Azhar Bin Zainuddin
Pengerusi
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
40912 Shah Alam, Selangor

 

 

Pejabat: 03-5514 6420
H/P: 012-6270 083
Fax : 03-5514 6442
Email: azhar@pacsu.com.my

Norhaidah Binti Hassan
Setiausaha
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Kontijen, Polis Selangor
40912 Shah Alam, Selangor

 

Pejabat: 03-5514 6423
H/P: 012-374 8449
Fax: 03-5514 6442
Email: norhaidah@pacsu.com.my

Nazahiyah Binti Nor Kamal
Bendahari
Ibu Pejabat Polis Daerah Serdang,
Jalan Kinrara, Bandar Kinrara,
47180 Puchong, Selangor.

 

Pejabat: -
H/P: 019-2202 337
Fax: 03-8062 0527
Email: nazahiyah@pacsu.com.my

PERAK

Nafishah Binti Shuib
Pengerusi
Bahagian Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontijen
30000 Ipoh, Perak

 

 

Pejabat: 05-2451 060
H/P: 013-5306 434
Fax : 05-2426 485
Email: nafishah@pacsu.com.my

Nur Fauzanna Binti Baharuddin
Setiausaha
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-2451 009
H/P: 013-4439 476
Fax: 05-2539 230
Email: fauzanna@pacsu.com.my

Rohaniah Binti Razali
Bendahari
Bahagian Logistik
Ibu Pejabat Polis Daerah Ipoh
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-2451 500
H/P: 012-4626 718
Fax: 05-2423 095
Email: rohaniah@pacsu.com.my

KEDAH

Wahid Bin Husin, BKM
Pengerusi
Cawangan Bekalan,
Ibu Pejabat Polis Daerah,
05000 Kota Setar,
Alor Setar,
Kedah.

 

Pejabat: 04-7321 222
H/P: 019-5515 200
Fax: 04-7347 499
Email: wahid@pacsu.com.my

Muhamad Sukri Bin Mat Hassan
Setiausaha
Cawangan Pembangunan, Tingkat 7,
Jabatan Logistik,
Jalan Stadium,
05560 Alor Setar,
Kedah.

 

Pejabat: 04-7741 299
H/P: 012-5599 937
Fax: 04-7741 300
Email: sukri@pacsu.com.my

Mazidah Binti Ahmad
Bendahari
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Stadium
05560 Alor Setar, Kedah

 

Pejabat: 04-7741 386
H/P: 012-4948 564
Fax: 04-7312 731
Email: mazidah@pacsu.com.my

PULAU PINANG

Abu Bakar bin Abd. Wahab
Pengerusi
Bahagian Siasatan Jenayah,
Ibu Pejabat Polis Daerah,
Seberang Prai Selatan,
14240 Sungai Jawi,
Pulau Pinang.

 

 

Pejabat: 04-2828 222
H/P: 019-4516 866
Fax: 04-5820 787
Email: abu.bakar@pacsu.com.my

Ahmad Fauzi bin Abu Bakar
Setiausaha
Bahagian Bangunan,
Jabatan Logistik,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Penang,
10760 Pulau Pinang.

 

Pejabat: 04-2221 560
H/P: 013-4149 700
Fax: 04-2221 570
Email: fauzi@pacsu.com.my

Sawari Sofia binti A. Rahman
Bendahari
Unit Gaji,
Jabatan Logistik,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Penang,
10760 Pulau Pinang.

 

Pejabat: 04-2221 545
H/P: 019-3865 112
Fax: 04-2221 570
Email: sawari@pacsu.com.my

PERLIS

Narisah Binti Abas, PJB
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
01000 Kangar,
Perlis.

 

 

Pejabat: 04-9082 280
H/P: 013-4421 957
Fax: 04-9082 281/9761 330
Email: narisah@pacsu.com.my

Nur Siti Aishah Binti Azmi
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

Pejabat: 04-9082 280
H/P: 012-4654 952
Fax: 04-9082 281
Email: aishah@pacsu.com.my

Nor Munaliza binti Abidin
Bendahari
Jabatan Siasatan Jenayah Narkotik, Ibu Pejabat Polis Kontinjen, 01000 Kangar, Perlis.

 

Pejabat: 04-9782 385
H/P: 013-4231 354
Fax: 04-9761 330
Email: munaliza@pacsu.com.my

NEGERI SEMBILAN

Zaini Bin Haji Marawi
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Ibu Pejabat Polis Daerah
70300 Seremban, Negeri Sembilan

 

 

Pejabat: 06-6033 386
H/P: 010-5168 217
Fax: 06-6012 624
Email: zaini@pacsu.com.my

Marinee binti Mohamad
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Cambell,
70710 Seremban,
Negeri Sembilan.

 

Pejabat: 06-7682 495
H/P: 019-3339 108
Fax: 06-7623 506
Email: marinee@pacsu.com.my

Firdaus Bin Ahmad Fadzil
Bendahari
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
70710 Seremban, Negeri Sembilan

 

Pejabat: 06-7682 495
H/P: 012-5465 551
Fax: 06-7682 476
Email: firdaus@pacsu.com.my

MELAKA

Rozali Bin Md Nor
Pengerusi
Bahagian Pentadbiran,
Ibu Pejabat Polis Kntinjen,
Jalan Ayer Keroh Lama,
Hang Tuah Jaya,
75450 Bukit Beruang,
Melaka.

 

 

Pejabat: 06-2854 113
H/P: 013-6305 712
Fax: 06-2818 195
Email: rozali@pacsu.com.my

Rosnah binti Mansor
Setiausaha
Cawangan Bekalan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Ayer Keroh Lama,
Hang Tuah Jaya,
75450 Bukit Beruang,
Melaka.

 

Pejabat: 06-2854 246
H/P: 010-7805 127
Fax: 06-2854 245
Email: rosnah@pacsu.com.my

Siti Hanum Binti Jalaludin
Bendahari
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Ayer Keroh Lama,
Hang Tuah Jaya,
75450 Bukit Beruang,
Melaka.

 

Pejabat: 06-2854 208
H/P: 019-7007 902
Fax: 06-2854 124
Email: siti.hanum@pacsu.com.my

JOHOR

Endon Binti Abdullah
Pengerusi
Bahagian Kewangan,
Jabatan Logistik,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Tebrau,
80990 Johor Bahru,
Johor.

 

 

Pejabat: 07-2254 548
H/P: 013-7385 616
Fax: 07-2239 607
Email: endon@pacsu.com.my

Hasniyanti Binti Mohamed
Setiausaha
Unit Tuntutan,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Tebrau,
80990 Johor Bahru,
Johor.

 

Pejabat: 07-2254 504
H/P: 017-7170 577
Fax: 07-2239 607
Email: hasniyanti@pacsu.com.my

Norlela binti Mohd. Noor
Bendahari
Cawangan Khas,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Tebrau,
80990 Johor Bahru,
Johor.

 

Pejabat: 07-2254 640
H/P: 016-7618 849
Fax: 07-2239 607
Email: norlela@pacsu.com.my

PAHANG

Musa Bin Haji Atan, PPN
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Jabatan Siasatan Jenayah Komersil
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
25990 Kuantan, Pahang

 

 

Pejabat: 09-5902 265/5922 265
H/P: 013-9321 127
Fax: 09-5902 106
Email: musa@pacsu.com.my

Norlelar binti Abdul Malek
Setiausaha
Jabatan Pengurusan,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
Jalan Gambut,
25990 Kuantan,
Pahang.

 

Pejabat: 09-5052 109
H/P: 019-9865 422
Fax: 09-5052 110
Email: norlelar@pacsu.com.my

Rahani binti Yunus
Bendahari
Cawangan Pentadbiran,
Ibu Pejabat Polis Daerah,
Jalan Mahkota,
25000 Kuantan,
Pahang.

 

Pejabat: 09-5652 006
H/P: 013-9865 440
Fax: 09-5130 454 Email: rahani@pacsu.com.my

TERENGGANU

Abd Halim Bin Che Ibrahim
Pengerusi
Cawangan Kewangan,
Jabatan Logistik,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
20918 Kuala Terengganu,
Terengganu.

 

 

Pejabat: 09-6354 772
H/P: 019-9653 141
Fax: 09-6354 898
Email: abd.halim@pacsu.com.my

Sabri bin Awang
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
20918 Kuala Terengganu,
Terengganu.

 

Pejabat: 09-6353 820
H/P: 019-2257 807
Fax: 09-6354 965
Email: sabri@pacsu.com.my

Mohd. Hayazim bin Mahamad
Bendahari
Unit BAKA,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen,
20918 Kuala Terengganu,
Terengganu.

 

 

Pejabat: 09-6354 929
H/P: 019-9190 146
Fax: 09-6226 941
Email: hayazim@pacsu.com.my

KELANTAN

Mahadi bin Hj. Samat
Pengerusi
Ibu Pejabat Polis Daerah
18300 Gua Musang
Kelantan

 

 

Pejabat: 09-9121 222
H/P: 019-9858 553
Fax: 09-9123 585
Email: -

Huslinawati binti Husain
Setiausaha
Jabatan E7C, Cawangan Khas,
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Kelantan,
Jalan Bayam,
15990 Kota Bharu,
Kelantan.

 

Pejabat: 09-7455 616
H/P: 013-3690 826
Fax: -
Email: -

Nik Ahmad bin Raja Ismail
Bendahari
Balai Polis Kota Bharu
Jalan Sultan Ibrahim,
15900 Kota Bharu,
Kelantan.

 

Pejabat: 09-748 522
H/P: 019-9192 037
Fax: 09-7461 068
Email: -