SELAMAT DATANG KE LAMAN WEB PACSU
03/09/2014 02:55:43 PM
HUBUNGI KAMI

KESATUAN KAKITANGAN PERKHIDMATAN TADBIR DAN AWAM
PASUKAN POLIS, SEMENANJUNG MALAYSIA
(POLICE ADMINISTRATIVE AND CIVILIAN STAFF UNION)

No. 94A, Lorong Ma'arof,
Bangsar Park,
59000 Kuala Lumpur.

TEL : 03 - 2282 6190
FAX : 03 - 2284 5639
EMAIL : admin@pacsu.com.my / pacsu_bangsar@yahoo.com


PEGAWAI KANAN

Mahamad Bin Bahrum
Presiden
Unit Scanner     
Cawangan Khas               
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat : 03-2266 5621
H/P: 012-218 2058
Fax : 03-2266 5600
Email: mahamad@pacsu.com.my

Abdul Samad Bin Haji Ahmad
Timbalan Presiden
Unit Gaji / Pentadbiran
Bahagian Kewangan
Jabatan Logistik Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2233 2083
H/P: 016-282 7058
Fax: 03-2031 4399
Email: abdul.samad@pacsu.com.my

Anuar Bin Mamat
Naib Presiden
Pasukan Gerakan Udara
Pangkalan Semenanjung
Jalan Lapangan Terbang Lama
50460 Sungai Besi, Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-9232 2222
H/P: 013-634 0386
Fax: 03-2148 0857/2142 7015
Email: anuar@pacsu.com.my

Mohd Fadli Bin Mohd Noor
Setiausaha Agung
Cawangan Logistik
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2616 3923/3899
H/P: 016-327 6711
Fax: 03-2616 3700
Email: mohd.fadli@pacsu.com.my

Mohd Zaki Bin Mahmood
Timbalan Setiausaha
Bahagian Agama & Kauseling [BAKA]
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak
54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2019
H/P: 017-251 1973 / 019-325 7686
Fax: 03-2694 7950
Email: mohd.zaki@pacsu.com.my

Raja Hazlan Bin Raja Hussin
Bendahari Agung
Cawangan D1 Jabatan Siasatan Jenayah
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2266 6025
H/P: 019-231 5847
Fax: 03-2072 6807
Email: raja.hazlan@pacsu.com.my

Mohd Azli Bin Suhaimi
Pegawai Pelajaran
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 6297
H/P: 017-669 5112
Fax: 03-2142 0639/2148 8472
Email: mohd.azli@pacsu.com.my

 

KUALA LUMPUR

Sakri Bin Lah
Pengerusi
Pejabat Ketua Polis Kontijen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur 

 

 

 

Pejabat: 03-2146 6271
H/P: 013-917 0017
Fax : 03-2143 4158
Email: sakri@pacsu.com.my

Mohd Noor Helmy Bin Abdul Halim
Setiausaha
Caw. Khas, Pejabat Ketua Polis Kontinjen
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 0773
H/P: 014-269 3073
Fax: 03-2142 0639
Email: helmy@pacsu.com.my

Muhammad Najib Bin Ishak
Bendahari
Cawangan Kewangan, Jabatan Logistik
Tingkat 13, Ibu Pejabat Kontinjen Kuala Lumpur
Jalan Hang Tuah
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2146 6129
H/P: 013-322 5400
Fax: 03-2143 2618
Email: najib@pacsu.com.my

BUKIT AMAN

Zamri Bin Basri
Pengerusi
Cawangan Perkhidmatan
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

 

Pejabat: 03-2266 8154
H/P: 016-207 0528
Fax : 03- 2266 8160
Email: zamri@pacsu.com.my

Azilan Bin  Abdul Wahab
Setiausaha
Unit Rekod Personal Tingkat 2
Ibu Pejabat Polis Bukit Aman
Menara 2, 50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2266 8113
H/P: 019-237 5022
Fax: 03-2274 2781
Email: azilan@pacsu.com.my

Imran Bin Hashim
Bendahari
Cawangan Kebajikan, Tingkat 25
Ibu Pejabat PDRM Bukit Aman
50560 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2262 6079
H/P: 019-376 8965
Fax: 03-2691 2501
Email: imran@pacsu.com.my

PULAPOL

Syaifull Hazrill bin Halim
Pengerusi
Maktab Polis Diraja Malaysia
Kuala Kubu Bharu
44000 Kuala Kubu Bharu, Selangor

 

 

Pejabat: 03-6064 1511
H/P: 016-480 1986
Fax : 03- 6064 1418
Email: syaiful.hazrill@pacsu.com.my

Shazwi Bin Sa’adin
Setiausaha
Cawangan Rekod
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak, 54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2047
H/P: 012-229 2151
Fax: 03-2694 7950
Email: shazwi@pacsu.com.my

Norazaliah Binti Abdullatif
Bendahari
Cawangan Sekolah
Pusat Latihan Polis
Jalan Semarak, 54100 Kuala Lumpur

 

Pejabat: 03-2688 2074
H/P: 013-664 9610
Fax: 03-2695 7959
Email: norazaliah@pacsu.com.my

SELANGOR

Noor Azhar Bin Zainuddin
Pengerusi
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
40912 Shah Alam, Selangor

 

 

Pejabat: 03-5514 6420
H/P: 012-695 1739
Fax : 03- 5514 6442
Email: azhar@pacsu.com.my

Norhaidah Binti Hassan
Setiausaha
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Kontijen, Polis Selangor
40912 Shah Alam, Selangor

 

Pejabat: 03-5514 6423
H/P: 012-374 8449
Fax: 03-5514 6442
Email: norhaidah@pacsu.com.my

Nazahiyah Binti Nor Kamal
Bendahari
Cawangan Perkhidmatan/Perjawatan
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Kontijen, Polis Selangor
40912 Shah Alam, Selangor

 

Pejabat: 03-5514 6425
H/P: 019-220 2337
Fax: 03-5514 6442
Email: nazahiyah@pacsu.com.my

PERAK

Nafishah Binti Shuib
Pengerusi
Bahagian Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontijen
30000 Ipoh, Perak

 

 

Pejabat: 05-245 1060
H/P: 013-530 6434
Fax : 05-242 6485
Email: nafishah@pacsu.com.my

Nur Fauzanna Binti Baharuddin
Setiausaha
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-245 1009
H/P: 013-443 9476
Fax: 05-253 9230
Email: fauzanna@pacsu.com.my

Rohaniah Binti Razali
Bendahari
Bahagian Logistik
Ibu Pejabat Polis Daerah Ipoh
30000 Ipoh, Perak

 

Pejabat: 05-245 1500
H/P: 012-462 6718
Fax: 05-242 3095
Email: rohaniah@pacsu.com.my

KEDAH

Wahid Bin Husin, BKM
Pengerusi
Cawangan Jenayah
Ibu Pejabait Polis Daerah
09100 Baling, Kedah

 

Pejabat: 04-470 1222
H/P: 019-551 5200
Fax: 04-470 5355
Email: wahid@pacsu.com.my

Muhamad Sukri Bin Mat Hassan
Setiausaha
IPK Kontinjen Kedah
Jabatan Logistic
Jalan Stadium
05560 Alor Setar, Kedah

 

Pejabat: 04-774 1458
H/P: 012-559 9937
Fax: 04-732 7554
Email: sukri@pacsu.com.my

Mazidah Binti Ahmad
Bendahari
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Stadium
05560 Alor Setar, Kedah

 

Pejabat: 04-774 1386
H/P: 012-494 8564
Fax: 04-731 2731
Email: mazidah@pacsu.com.my

PULAU PINANG

Ibrahim Bin Azmi, PPN
Pengerusi
Jabatan Siasatan Jenayah
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Penang
10760 Pulau Pinang

 

 

Pejabat: 04-222 1585
H/P: 019-458 6875
Fax: 04-263 7949
Email: ibrahim@pacsu.com.my

Sakina Binti Md Noor
Setiausaha
Pejabat Timbalan Ketua Polis P.Pinang
Jabatan Pengurusan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
10760 Jalan Penang, Pulau Pinang

 

Pejabat: 04-222 1502
H/P: 019-568 2611
Fax: 04-222 1620
Email: sakina@pacsu.com.my

Ahmad Fauzi B. Abubakar
Bendahari
Cawangan Khas
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
10000 Jalan Penang, Pulau Pinang

 

Pejabat: 04-222 1665
H/P: 013-414 9700
Fax: 04-263 2322
Email: fauzi@pacsu.com.my

PERLIS

Narisah Binti Abas, PJB
Pengerusi
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

 

Pejabat: 04-908 2280
H/P: 013-442 1957
Fax: 04-908 2281/976 1330
Email: narisah@pacsu.com.my

Nur Siti Aishah Binti Azmi
Setiausaha
Jabatan Siasatan Jenayah Komersial
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

Pejabat: 04-908 2280
H/P: 012-465 4962
Fax: 04-908 2281
Email: aishah@pacsu.com.my

Laila Binti Salleh
Bendahari
Jabatan Siasatan Jenayah Narkotik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
01000 Kangar, Perlis

 

Pejabat: 04-978 2385
H/P: 019-440 0549
Fax: 04-976 1330
Email: laila@pacsu.com.my

NEGERI SEMBILAN

Zaini Bin Haji Marawi
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Ibu Pejabat Polis Daerah
70300 Seremban, Negeri Sembilan

 

 

Pejabat: 06-603 3386
H/P: 019-263 5751
Fax: 06-601 2624
Email: zaini@pacsu.com.my

Marini Binti Mohamad
Setiausaha
Cawangan Perkhidmatan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Negeri Sembilan
Jalan Campbell
70710 Seremban, Negeri Sembilan

 

Pejabat: 06-968 2216
H/P: 019-333 9108
Fax: 06-963 3697
Email: marini@pacsu.com.my

Firdaus Bin Ahmad Fadzil
Bendahari
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontijen
70710 Seremban, Negeri Sembilan

 

Pejabat: 06-768 2495
H/P: 012-546 5551
Fax: 06-768 2476
Email: firdaus@pacsu.com.my

MELAKA

Rozali Bin Md Nor
Pengerusi
Bahagian Pengurusan, Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

 

Pejabat: 06-285 4113
H/P: 013-630 5712
Fax: 06-285 4271
Email: rozali@pacsu.com.my

Zuraini Binti Abdul Hani
Setiausaha
JSJN Jabatan Siasatan Jenayah Narkotik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama, Hang Tuah Jaya
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

Pejabat: 06-285 4373
H/P: 017-321 9964
Fax: 06-282 3233
Email: zuraini@pacsu.com.my

Siti Hanum Binti Jalaludin
Bendahari
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Ayer Keroh Lama
75450 Bukit Beruang, Melaka

 

Pejabat: 06-285 4208
H/P: 019-700 7902
Fax: 06-285 4124
Email: siti.hanum@pacsu.com.my

JOHOR

Endon Binti Abdullah
Pengerusi
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Johor
Jalan Tebrau
80990 Johor Bahru, Johor

 

 

Pejabat: 07-225 4548
H/P: 013-738 5616
Fax: 07-223 9607
Email: endon@pacsu.com.my

Hasniyanti Binti Mohamed
Setiausaha
Unit Gaji
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
80990 Johor Bahru, Johor

 

Pejabat: 07-225 4508
H/P: 017-717 0577
Fax: 07-223 9607
Email: hasniyanti@pacsu.com.my

Noor Aslinda Bte Ali Raya
Bendahari
Polis Simpanan Persekutuan Unit 2
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
80990 Johor Bahru, Johor

 

Pejabat: 07-225 4477
H/P: 019-700 7885
Fax: 07-223 9607
Email: aslinda@pacsu.com.my

PAHANG

Musa Bin Haji Atan, PPN
Pengerusi
Cawangan Pentadbiran
Jabatan Siasatan Jenayah Komersil
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
25990 Kuantan, Pahang

 

 

Pejabat: 09-590 2265/592 2265
H/P: 014-500 3041/013-932 1127
Fax: 09-590 2106
Email: musa@pacsu.com.my

Ahmad Zaki Bin Ibrahim
Setiausaha
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Pahang
Cawangan Khas
25990 Kuantan, Pahang

 

Pejabat: 09-505 2214
H/P: 013-920 2176
Fax: 09-516 5426
Email: ahmad.zaki@pacsu.com.my

Sharifah Anaizah Binti Syed Ali
Bendahari
Cawangan Komunikasi
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
25990 Kuantan, Pahang

 

Pejabat: 09-505 2168
H/P: 017-975 5419
Email: sharifah@pacsu.com.my

TERENGGANU

Abd Halim Bin Che Ibrahim
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

 

Pejabat: 09-635 4772
H/P: 019-965 3141
Fax: 09-635 4898
Email: abd.halim@pacsu.com.my

Azizah Bte Shafie
Setiausaha
Cawangan Kewangan
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

Pejabat: 09-635 4903
H/P: 013-915 2362
Fax: 09-635 4763
Email: azizah@pacsu.com.my

Mohd Rahimi Bin Ahmad @Mohd Rashid
Bendahari
Cawangan Kewangan, Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Terengganu
Jalan Sultan Omar
20918 Kuala Terengganu, Terengganu

 

 

Pejabat: 09-635 4774
H/P: 019-302 7729
Fax: 09-635 4763
Email: rahimi@pacsu.com.my

KELANTAN

Che Harun Bin Che Hamid
Pengerusi
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen Kelantan
Jalan Bayam
15990 Kota Bharu, Kelantan

 

 

Pejabat: 09-745 5562
H/P: 013-933 8356
Fax: 09-745 5680
Email: che.harun@pacsu.com.my

Shaari Bin Deraman
Setiausaha
Cawangan Kewangan
Jabatan Logistik
Ibu Pejabat Polis Kontinjen
Jalan Bayam
15990 Kota Bharu, Kelantan

 

Pejabat: 09-745 5568
H/P: 019-948 0704
Fax: 09-745 5680
Email: shaari@pacsu.com.my

Saufi Bin Awang
Bendahari
Cawangan Perkhidmatan Perjawatan
Ibu Pejabat Polis
16300 Bachok, Kelantan

 

Pejabat: 09-778 8222 ext 215
H/P: 019-921 5454
Fax: 09-778 0297
Email: saufi@pacsu.com.my